Pożyczka szybka i dla każdego

Posted By on lut 11, 2014 | 0 comments


Każdemu zdarzyła się taka sytuacja, w której portfel świecił pustkami, a konieczne było nagłe posiadanie określonej sumy pieniędzy. Gorączkowe poszukiwanie pożyczki wśród znajomych kończy się najczęściej dokładnie tak, jak w jednej z reklam – znajomi tracą zasięg, gdzieś się spieszą, albo właśnie przez ich mieszkanie przechodzi huragan. Koniec końców wiele osób w takiej sytuacji wybiera się do banku. Tutaj kolejna porażka. Chociaż z reklam wynika, że pieniądze można otrzymać w kwadrans procedura trwa kilka dni. Zasadniczo w tego typu przypadkach jedynym rozsądnym i praktycznie bezstresowym wyjściem są pożyczki.

 

Consultant Shaking Hand With Customer

Dla każdego w sam raz

Oferta jest całkiem spora i tak naprawdę każdy ma możliwość znalezienia takiej pożyczki, która będzie dla niego „w sam raz”. Owszem, zdarzają się przypadki, w których klienci padają ofiarami oszustw, jednak wynika to przede wszystkim z niefrasobliwości i braku uwagi podczas zawierania umów. Każda firma udzielająca pożyczek ma bowiem obowiązek poinformować nie tylko słownie o warunkach na jakich zostają podpisywane umowy, ale przede wszystkim muszą udostępnić treść umowy i regulaminu. Tym samym, jeśli jesteśmy rozważni i zanim cokolwiek podpiszemy czytamy treść, nie boimy się pytać – to siłą rzeczy nie staniemy się ofiarami żadnych wyłudzeń i oszustw. Korzystając z oferty pożyczkowej, wybierajmy firmy, które znamy czy to z relacji naszych zaufanych znajomych, czy też wiemy, że są one rzetelnymi. Jeśli potrzebujemy niewielkiej kwoty, oscylującej w okolicach 500 złotych, praktycznie w każdej firmie otrzymamy taką sumę. Przy zawieraniu pierwszej tego typu umowie opłaca się wybrać taką firmę, która zwiększa limit każdej następnej pożyczki. Tutaj działa zasada wspólnego zaufania – pożyczkodawca widząc terminowe wywiązanie się z umowy, zwiększa kwotę kolejnej pożyczki. Zanim dokonamy decyzji zwróćmy również uwagę czy mamy możliwość przesunięcia terminu spłaty – w końcu życie potrafi być nieprzewidywalne i zaskakujące, a niespłacone  raty będą tylko powodem dodatkowego stresu.

 

Young family four persons, smiling father mother and two childre

To nie jest mit!

Szybkie pożyczki to nie mit, ale finansowa rzeczywistość, dzięki której tak naprawdę nie trzeba czekać z realizacją marzeń oraz planów. Niejednokrotnie stają się też kołem ratunkowym w podbramkowych sytuacjach. Dzięki opiece doradców finansowych, pracujących w renomowanych firmach pożyczkowych i własnemu rozsądkowi, możemy spać spokojnie – czarna pętla zadłużenia nam nie grozi.

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *