Na wzór Providenta

Posted By on mar 2, 2014 | 0 comments


Pomimo różnych opinii na temat firmy pożyczkowej Provident, cieszy  się ona dużym zainteresowaniem wśród społeczności od wielu lat. Jest to jedna z najdłużej działających instytucji pozabankowych, która poprzez swoją dostępność i elastyczność zdobyła niemałe uznanie. Głosów przeciwnych jest zdecydowanie mniej aniżeli tych pozytywnych. Klienci zaciągający tam pożyczki doskonale orientują się w zasadach, a koszta nie są ukrywane i sztucznie markowane.

finanzberatung

Niesłabnąca popularność, jak i rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi powodują, że na rynku pożyczek pojawiły się firmy wzorujące się właśnie na Providencie. Starają się nadążyć za liderem, powielając sprawdzone już i akceptowalne przez klientów formy udzielania pożyczek, obsługę, a także nawet i oferty promocyjne. Są one jednak różne i w niektórych przypadkach przy indywidualnym rozpatrzeniu mogą okazać się po prostu bardziej atrakcyjne od lidera. Zbierając wszystkie atuty, należało by zaznaczyć przede wszystkim te :

–        jasne i przejrzyste zasady

–        wyraźnie podawana kwota całościowa tzw. RRSO

–        brak weryfikacji w BIK i KRD

–        szybkie i proste załatwienie formalności

–        kilka możliwości wybrania obsługi klienta

–        szybki dostęp do środków finansowych

–        dostosowanie spłaty do faktycznych możliwości

–        możliwość wydłużenia okresu spłaty zapobiegający powstania zadłużenia przeterminowanego

–        pieniądze na co potrzebujesz

W ostatnim czasie te zalety powielają inni, obecnie firm opierających się na tym modelu jest kilkadziesiąt, a ich popularność wskazuje nie tylko na większe zapotrzebowanie Polaków na takie usługi finansowe, ale przede wszystkim na całościową atrakcyjność ofert dostosowaną do realiów i możliwości.

 

Young couple meeting construction planner

Provident jest póki co niekwestionowanym liderem na rynku pożyczek pozabankowych, niemniej stał się on wyznacznikiem nowej i pewnej drogi dla innych pożyczkodawców. Dzięki zebraniu najważniejszych puntów możliwe jest lepsze dopasowanie propozycji i bieżące monitorowanie rynku. Dodajmy, że wbrew sceptykom Provident i jemu podobni są traktowani przez polskich klientów na równi z bankami, a co za tym idzie, są godne zaufania, sprawdzone i pod wieloma względami atrakcyjniejsze.

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *